Cyrkon

  • najwyższa jakość
  • estetyka i naturalny wygląd
  • komfort użytkowania i czystość
  • długowieczność i stabilność

Rozpoczynając prywatna praktykę w 1997 roku, położyłem główny nacisk na wykonywanie uzupełnień protetycznych na bardzo wysokim poziomie. Swoje doświadczenie wyniesione z okresu studiów i stażu, tradycji rodzinnych, kursów i szkoleń oraz z codziennej praktyki starałem się wykorzystywać do stałego podnoszenia poziomu leczenia protetycznego i wprowadzania nowych metod leczenia oferowanych przez światowe instytuty badawcze.

Moje wieloletnie doświadczenie zaowocowało kontaktem z firmą Zirkonzahn GmbH, która w 2003 roku wprowadziła technologię wykonawstwa uzupełnień protetycznych opartych na tlenku cyrkonu. Jego estetyka, właściwości fizyczne i biokompatybilność powoduje, że uzupełnienia protetyczne wykonane z tego materiału znakomicie sprawdzają się zarówno pod względem trwałości jak i doskonałego efektu kosmetycznego. Prace wykonane na bazie tlenku cyrkonu w moim gabinecie zadowolą nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Ulotka informacyjna dla pacjenta

Obecnie dzięki współpracy z laboratorium WellCAMdent wykonujemy podbudowy w systemie NACERA niemieckiej firmy DOCERAM Medical Ceramics GmbH